تماس تلفنی با مشاور
کلیک کنید

دوره آموزش تعمیرات ecu ماشین در تبریز

دوره آموزش تعمیرات ecu ماشین در تبریز

در بخش زیر به برخی از دوره هایی که انستیتوایز ایران در تهران برگزار مینماید میپردازیم. توضیحات ، قیمت و ویژگی های هر کدام از دوره ها را میتوانید در بخش های مختلف دپارتمان ایزایران دنبال نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال در هر بخش کارشناسان تخصصی ایزایران شما را یاری خواهند رساند.

دوره آموزش تعمیرات ecu ماشین در تبریز | آموزشگاه تعمیرات ECU در تبریز

انستیتو ایزایران به عنوان یکی از قوی ترین مراکزتعمیرات و تخصصی پرورش نیروی متخصص در کشور در مرکزیت استان تهران آماده است  تا با کادر مجرب خود متخصصین بخش تعمیرات ECU در تبریز را نیز ارتقا بخشد. لذا با توجه به اینکه کلیه دوره های آموزشی تعمیرات ECU در تهران برگزار میگردد آموزشگاه و کلیه دوره ها برای تبریزی های عزیز نیز در مرکزیت انستیتو ایزایران برگزار میگردد و کلیه شهروندان تبریزی میتوانند از مزایای آموزشگاه انستیتو ایزایران به کد نمایندگی 94456134 با هزینه و تعرفه مناسب بهره مند گردند.

چرا باید در آموزش تعمیرات تخصصی ECU در تبریز انستیتو ایزایران شرکت نماییم؟

موسسه انستیتو ایزایران با سال ها تلاش توانسته اند که مدرسان متخصص و مجرب را برای کلاس های آموزشی تعمیر ای سی یو  در تبریز دهند . بخش تعمیرات ایزایران با ایجاد شعبه ای مجزا در یکی از بهترین مراکز صنعت IT و با در دست داشتن مدرنترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا زیر نظر مجرب ترین کارشناسان ایران آماده ارائه خدمات ویژه به شرکتها ، سازمانها ، ادارات ، موسسات خصوصی و دولتی ، همکاران و کاربران گرامی می باشد .

هزینه دوره آموزش تعمیرات تخصصی ECU ماشین در تبریز چقدر هست ؟

تمامی کلاس های آموزشی تعمیرات ECU در شهر تهران بر گزار می شود لذا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت های دوره تعمیرات ECU با آموزشگاه سخت افزاری ایزایران ، تماس حاصل فرمایید .

قیمت دوره آموزش ای سی یو ecu

آموزشگاه تعمیرات تخصصی ECU چه ویژگی هایی دارد ؟

انستیتو ایزایران تنها دپارتمان تخصص آموزش سخت افزار ، شبکه ، تعمیرات ، و آی تی در کشور ایران است که دارای 5 گواهینامه رسمی بین المللی است .


در انتهای دوره آموزش تخصصی تعمیرات ای سی یو ECU به دانشجویان گواهینامه معتبر در سطح فوق تخصصی اعطا میگردد.

به کلیه دانشجویان ای سی یو ECU کارت طلایی پشتیبانی پنج ساله انجمن تخصصی پشتیبانی فنی انفورماتیک کشور اعطا میگردد. ( این کارت طلایی در انستیتو ایزایران قابلیت تمدید )

اهدا پکیچ کمک آموزشی بصورت رایگان به دانش آموختگان
به کلیه دانشجویان ای سی یو ECU به صورت رایگان پکیج های کمک آموزشی داده خواهد شد.


افرادی که در شهرستان هستند و قسط دارند که در انستیتو ایزایران در تهران دوره تخصصی ای سی یو ECU خود را سپری نمایند با امکانات مناسب و هزینه بسیار کم و با هماهنگی انستیتو ایزایران خوابگاه معرفی میگردد این آپشن به دانشجویان شهرستان اعطا میگردد

جهت اطلاع دقیق از امکانات و ویژگی های دوره ای سی یو ECU بر روی ویژگی آموزشگاه تعمیر ای سی یو ECU کلیک نمایید.

 

سرفصل های آموزش تعمیرات ECU در تبریز چیست ؟

آموزش الکترونیک پایه و مقدماتی
   آموزش الکترونیک دیجیتال     
شناخت انواع ECU قدیمی تا جدید   SIEMENS SIMOS , BOSCH ME7 , BOSCH EDC , LUCAS DCU3F EEPROM , MAGNETI MARELLI 5NFXX EEPROM , SIEMENS EMS2000 FLASH , SAGEM 3000 EEPROM , DELPHI TRW EEPROM , MAGNETI MARELLI , GM MULTEC MCU , DELPHI DDCR EEPROM , MAZDA DENSO GASOLINE EEPROM , MAGENTI MARELLI , KEFICO , . . .
   شناسایی سیستم مـوتوری و نحوه عـملکرد  ای سی یو  با خـودرو
   شناسایــی سیستم سنسور بندی و مکان سنسورها و ارتباط سنسورها با ECU
   شناخت سـوکتهای سنسورها و نحوی سیم کشی (ورودی و خـروجی) به هـمراه نقشه كامل خـروجي و ورودي سيسيتم هاي برقي اتومبیل
   آشنایی با انواع پروگرامر در بازار و نحوه کار با آنها (TNM2000-TNI5000)
   پـروگرام کردن  انـواع آی سی های ECU و نـحوه صحیح بـرداشتن و جا زدن روی بـوردآموزش

  سرفصل دوره تعمیر ای سی یو

جهت اطلاع دقیق از سرفصل های آموزشی بر روی سرفصل آموزش تعمیرات ای سی یو ECU کلیک نمایید.

دوره آموزش تعمیرات ecu در تبریز

دوره آموزش تعمیرات ECU در تبریز - دوره آموزش تعمیر ECU ماشین در تبریز - دوره تعمیرات ecu در تبریز - دوره تعمیر ecu در تبریز

آموزش تعمیرات ECU در تبریز - آموزشگاه دوره تعمیر ecu در تبریز - آموزشگاه دوره آموزش تعمیرات ecu در تبریز - قیمت دوره تعمیرات ECU در تبریز

 

 

14شهر

لیست دوره های پیشنهادی

لیست دوره های پیشنهادی آموزش مجازی