تماس تلفنی با مشاور
کلیک کنید

دوره آموزش تخصصی تعمیرات موبایل و تبلت در استان البرز کرج

دوره آموزش تخصصی تعمیرات موبایل و تبلت در استان البرز کرج

در بخش زیر به برخی از دوره هایی که انستیتوایز ایران در تهران برگزار مینماید میپردازیم. توضیحات ، قیمت و ویژگی های هر کدام از دوره ها را میتوانید در بخش های مختلف دپارتمان ایزایران دنبال نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال در هر بخش کارشناسان تخصصی ایزایران شما را یاری خواهند رساند.

دوره آموزش تعمیرات تخصصی تخصصی موبایل و تبلت در کرج

آیا میدانید انستیتو ایزایران - کد نمایندگی 94456134 تخصصی ترین مرکز آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات لپ تاپ در ایران است ؟

افرادی که در استان البرز و شهر کرج هستند به علت نزدیکی به شهر تهران به راحتی میتوانند در دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در شهر تهران شرکت نماینند و با گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در کرج میتوانند برای خود کسب و کاری مستقلی راه اندازی نمایند.

انستیتو ایزایران با سالها تجربه در زمینه ی تعمیرات موبایل و تبلت، مفتخر است با در اختیار داشتن بهترین تعمیرکاران کشور و برترین مدرسین تعمیرات موبایلفرآیند آموزش تعمیرات موبایل را برای شما کارورزان عزیز فراهم سازد. سال ها تجربه و بررسی مدیریت و کارشناسان این مجموعه در زمینه ی تعمیرات موبایل سبب شده تا دوره ی برنامه ریزی شده ی آموزش تعمیرات موبایل بتواند کلیه سرفصل های تعمیرات موبایل را پوشش دهد و با در دست داشتن آخرین مدل های برندهای مطرح برای تعمیر، کار عملی را در کارورزان خود تقویت کند.


از زمان رایانه های اولیه که در سال 1941 ساخته شده بودند تا کنون فناوری های دیجیتال رشد گسترده ای نموده اند و امروزه به شکل های نوین و گسترده ای وجود دارند. دیگر تقریبأ خانه ای نیست که در آن یک کامپیوتر شخصی یا رو میزی وجود نداشته باشد و کاربرد بسیار بالایی در زندگی تمام افراد دارد. کم کم با ورود موبایل به ایران و در جند سال گذشته با ورود موبایل های هوشمند و تبلت کم کم گوی سبقت را موبایل ها و تبلت ها از رایانه ها ربوده و بعنوان ابزاری همه جانبه توانسته در تمامی خانواده ها بعنوان وسیله ای شخصی حداقل به تعداد اعضای هر خانواده وجود داشته باشد

چرا باید در دوره های آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت ایزایران شرکت نماییم؟

با توجه به تجربه بیش از یک دهه انستیتو ایزایران در خصوص برگزاری دوره های فوق تخصصی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در پایتخت این اطمینان را به شما میدهیم که نیاز به هیچ ویدئو و کلیپ دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در کرج نخواهید داشت و با سپری کردن دوره تخصصی تعمیرات موبایل و تبلت به خواسته های خود خواهید رسید.

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که مایل به یادگیری یک شغل پردرآمد و ورود سریع به بازار کار هستید این دوره ی آموزشی را از دست ندهید دانشجویان بعد از یادگیری تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری با معرفی به سازمان فنی حرفه ای مدرک بین المللی تعمیرات موبایل دریافت میکنند. در این دوره در مورد تمامی برندهای موبایل از جمله برند نوکیا و سامسونگ و سونی و اپل و هواوی بحث میشود

 

آموزشگاه تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت ایزایران چه مزیت هایی دارد؟

اطلاع از اینکه در دوره های آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت در کرج چه سرفصل ها و سیلابس هایی را آموزش خواهیم داد و ویژگی آموزشگاه تعمیرات موبایل و تبلت در تهران چیست میتواند به افراد ساکن کرج این کمک را نماید تا انتخابی درست برای دوره موبایل و تبلت خود داشته باشند . برخی از ویژگی های آموزشگاه موبایل و تبلت برای کرجی ها به شرح ذیل است :

انستیتو ایزایران تنها مرکز آموزشی سخت افزاری و شبکه و IT و تعمیرات در تهران است که دارای 16 کارگاه آموزشی مجهز در کشور دارد.

انستیتو ایزایران در بخش موبایل و تبلت تنها مرکز سخت افزاری و تعمیراتی در کشور است که دارای 5 مدرک و گواهینامه بین المللی است

کلیه دانشجویان زیر نظر برجسته ترین اساتید و تعمیرکاران خبره کشور تعمیرای موبایل و تبلت خود را سپری خواهند نمود.

بعد از سپری نمودن دوره تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت خود در تهران به کلیه دانشجویان و دانش آموختگان مدرگ معتبر تخصصی پایان دوره اعطا میگردد.

به کلیه دانشجویان دوره تعمیرات موبایل و تبلتکارت طلایی پشتیبانی پنج ساله انجمن پشتیبانی فنی انفورماتیک کشور اعطا میگردد . این کارت بعد از 5 سال نیز قابلیت تمدید را دارد.

بعد از سپری نمودن دور تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت ، انستیتو کلیه طعات و تجهیزات مورد نیاز دانش آموختگان را برای آنها تاین خواهد نمود. (بدلیل واردات مستقیم انستیتو ایزایران تجهیزات زیر قیمت تجاری ارائه می گردد)

در صورتی که داشنجویان علاوه بر دوره آموزش تعمیراتی تخصصی موبایل و تبلت در دیگر دوره های ما نیز ثبت نام نمایند از تخفیف ویژه در ثبت نام همزمان دیگر دوره های آموزشی انستیتو ایزایران برخوردار خواهند شد.

برخی از سرفصل هایی که دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در کرج ( برای کرجی ها ) آموزش داده میشود :


  RECOVERY MODE | استفاده از مد ریکاوری
 Device Firmware Update - DFU MODE | استفاده از مد آپدیت فیرم ویر
 BASE BAND | باند پایه
 CUSTOM FILE | استفاده از رام سفارشی شده
 UNLOCK FACTORY | برداشتن قفل سیم کارت "آنتن دهی با تمام سیم کارت ها "

APP  CRACKED | نصب نرم افزار های کرک
 JAILBREAK | جیلبریک کردن
 Persian Language | فارسی سازی
 Restore Data | بازیابی سیستم عامل
آموزش حرفه ای هک کردن تمامی مدل های گوشی نوکیا
آموزش REBALLING تمامی مدل های چیپست هاآموزش تعویض تمامی  IC موبایل (معمولی و چسبی)
آموزش ترمیم متالیزه های کنده شده از برد (حتی متالیزه های زیر RETU-OMAP-ZOCUSE-CPU)
آموزش و عیب یابی توسط TEST POINT مدار
عیب یابی و تحلیل سیگنال توسط OSILOSCOPE,SIGNAL GENERATOR,MOBILE TESTER
 And More
+ هدیه ویژه انستیتو ایزایران
کارگاه آموزشی "کار و کارگاه"
آموزش تبلیغات موثر و جذب مشتری
آموزش افزایش رضایتمندی مشتری
آموزش راه اندازی سیستم پذیرش و سیستم کنترل کیفیت
آموزش نحوه دریافت پروانه کسب و امور مالیاتی ، بیمه و اماکن
آموزش جذب سرمایه و نیروی کار جهت توسعه
تنها مرکز آموزش تعویض گلس در کشور
تعویض ICهای چسبی با BGA ماشین

پس از سپری کردن دوره تعمیرات موبایل و تبلت چه برندهایی را میتوانیم تعمیرنماییم ؟

انستیتو ایزایران این اطمینان را به شما خواهد داد تا پس از سپری کردن دوره تعمیرات موبایل و تبلت در کرج برندهای مطرح موبایل و تبلت را در ایران به راحتی تعمیر و عیب یابی نمایید.

  • دوره آموزش تعمیرات موبایل سامسونگ Samsung

  • دوره آموزش تعمیرات موبایل اچ تی سی HTC

  • دوره آموزش تعمیرات موبایل هوآوی Huawei

  • دوره آموزش تعمیرات موبایل سونی SONY

  • دوره آموزش تعمیرات موبایل ال جی LG

  • آموزش تعمیرات محصولات اپل ( این دوره به صورت تخصصی تشکیل میشود)

قیمت و هزینه دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در کرج چقدر است ؟

با توجه به این که دوره های آموزشی تعمیرات موبایل و تبلت برای کرجی ها و دیگر شهرها بنا بر تغییر فصل و ها و آفرهای انستیتو ایزایران تغییر مینماید بنابراین با مراجعه به صفحه اصلی قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت از قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل در کرج مطلع گردید.

 دوره آموزش تعمیرات موبایل در کرج

دوره آموزش تعمیرات و موبایل و تبلت در کرج

قیمت دوره تعمیرات موبایل و تبلت در کرج | قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل در کرج

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در کرج

دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در تهران - دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در شیراز - دوره تعمیرات موبایل و تبلت در اصفهان

07شهر

لیست دوره های پیشنهادی

لیست دوره های پیشنهادی آموزش مجازی