ویژگی آموزشگاه تعمیرات محصولات اپل ایزایران

ویژگی آموزشگاه تعمیرات تخصصی محصولات اپل

انستیتو ایزایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزشی سخت افزاری در ایران است ، این محتوا درباره ویژگی های شرکت در دوره آموزش تعمیرات تخصصی محصولات اپل برای ما دانشجویان گرامی توضیح خواهد داد شما با شرکت در این دوره تخصصی آموزش تعمیرات محصولات اپل APPLE علاوه بر بهره مندی از مشاوره رایگان اساتید دوره محصولات اپل از امکانات رفاهی این مجموعه نیز برخوردار خواهید شد.

قابل ذکر است  پس از این که شما  دوره تخصصی محصولات اپل را در تهران سپری کردید انستیتو ایزایران شما را در کار تعمیراتی چه از نظر فنی و چه از نظرتجهیزات سخت افزاری تنها نخواهد گذاشت و همواره در کنار شما خواهد بود.

 قیمت دوره آموزش تعمیرات محصولات اپل apple

ویژگی شرکت در دوره تعمیرات محصولات اپل و امکانات انستیتو ایزایران


با هر سطحی از توانایی و اطلاعاتی که باشید میتوانید در دوره تعمیراتی تخصصی محصولات اپل شرکت نمایید.

دانشجویان در مدت زمان دوره محدود نخواهند بود (زمان دوره = دانشجو کلیه سیلابس های تعیین شده را فراگیری نموده و در آزمون های عملی موفق گردد)

انستیتو ایزایران تنها مرکز آموزشی سخت افزاری و شبکه و IT و تعمیرات در تهران است که دارای 16 کارگاه آموزشی مجهز در کشور دارد.

انستیتو ایزایران در بخش محصولات اپل تنها مرکز سخت افزاری و تعمیراتی در کشور است که دارای 5 مدرک و گواهینامه بین المللی است

کلیه دانشجویان زیر نظر برجسته ترین اساتید و تعمیرکاران خبره کشور تعمیرای محصولات اپل خود را سپری خواهند نمود.

بعد از سپری نمودن دوره تعمیرات تخصصی محصولات اپل خود در تهران به کلیه دانشجویان و دانش آموختگان مدرگ معتبر تخصصی پایان دوره اعطا میگردد.

به کلیه دانشجویان دوره تعمیرات محصولات اپلکارت طلایی پشتیبانی پنج ساله انجمن پشتیبانی فنی انفورماتیک کشور اعطا میگردد . این کارت بعد از 5 سال نیز قابلیت تمدید را دارد.

بعد از سپری نمودن دور تعمیرات تخصصی محصولات اپل ، انستیتو کلیه طعات و تجهیزات مورد نیاز دانش آموختگان را برای آنها تاین خواهد نمود. (بدلیل واردات مستقیم انستیتو ایزایران تجهیزات زیر قیمت تجاری ارائه می گردد)

به کلیه دانش آموختگان دوره تعمیرات تخصصی سخت افزاری انستیتو ایزایران به صورت رایگان پکیج های آموزشی کمک آموزشی اهدا میگردد.

اگر دانش آموختگان از شهرستان در دوره های تعمیراتی سخت افزاری تعمیرات محصولات اپل شرکت میکنند میتواند با هماهنگی و هزینه کم و امکانات مناسب اقدام به تهیه خوابگاه نمایند.(ویژه هنرجویان شهرستان)  

هر کدام از دانشجویان میتوانند در هنگام ثبت نام در دوره تعمیراتی خود اقدام به مدیریت زمانبندی دوره با توجه به درخواست خود نمایند.

برگزاری دوره بصورت 1-تمام روز های هفته (عادی) 2-فقط پنج شنبه ها 3- روز های تعطیل 4- دوره های فشرده در یک هفته

در صورتی که داشنجویان علاوه بر دوره آموزش تعمیراتی تخصصی محصولات اپل در دیگر دوره های ما نیز ثبت نام نمایند از تخفیف ویژه در ثبت نام همزمان دیگر دوره های آموزشی انستیتو ایزایران برخوردار خواهند شد.

ارائه مدارک معتبر از شرکت Seamark ZM و HERO Research Core (بر اساس درخواست دانشجو)

برخی از لینک های مفید دوره تعمیرات تخصصی دوره محصولات اپل

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات محصولات اپل

ویژگی دوره آموزش تعمیرات محصولات اپل

دوره آموزش تعمیرات تخصصی محصولات اپل

آموزش تعمیرات تخصصی محصولات اپل

قیمت دوره آموزش تعمیرات محصولات اپل

آموزش تعمیرات محصولات اپل در تهران

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات لپ تاپ

 

30خرد