ویژگی آموزشگاه تعمیرات الکترونیک کاربردی ایزایران

ویژگی آموزشگاه تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی

انستیتو ایزایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزشی سخت افزاری در ایران است که این محتوا درباره ویژگی های شرکت در دوره آموزش تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی برای ما دانشجویان گرامی توضیح خواهد داد شما با شرکت در این دوره تخصصی آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی علاوه بر بهره مندی از مشاوره رایگان اساتید دوره الکترونیک کاربردی از امکانات رفاهی این مجموعه نیز برخوردار خواهید شد.

قابل ذکر است  پس از این که شما  دوره تخصصی الکترونیک کاربردی در تهران سپری کردید انستیتو ایزایران شما را در کار تعمیراتی چه از نظر فنی و چه ازنظر تجهیزات سخت افزاری تنها نخواهد گذاشت و همواره در کنار شما خواهد بود.

 قیمت دوره آموزش تعمیرال الکترونیک کاربردی

ویژگی شرکت در دوره تعمیرات الکترونیک کاربردی و امکانات انستیتو ایزایران


با هر سطحی از توانایی و اطلاعاتی که باشید میتوانید در دوره تعمیراتی تخصصی الکترونیک کاربردی شرکت نمایید.

دانشجویان در مدت زمان دوره محدود نخواهند بود (زمان دوره = دانشجو کلیه سیلابس های تعیین شده را فراگیری نموده و در آزمون های عملی موفق گردد)

انستیتو ایزایران تنها مرکز آموزشی سخت افزاری و شبکه و IT و تعمیرات در تهران است که دارای 16 کارگاه آموزشی مجهز در کشور دارد.

انستیتو ایزایران در بخش الکترونیک کاربردی تنها مرکز سخت افزاری و تعمیراتی در کشور است که دارای 5 مدرک و گواهینامه بین المللی است

کلیه دانشجویان زیر نظر برجسته ترین اساتید و تعمیرکاران خبره کشور تعمیرای الکترونیک کاربردی خود را سپری خواهند نمود.

بعد از سپری نمودن دوره تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی خود در تهران به کلیه دانشجویان و دانش آموختگان مدرگ معتبر تخصصی پایان دوره اعطا میگردد.

به کلیه دانشجویان دوره تعمیرات الکترونیک کاربردیکارت طلایی پشتیبانی پنج ساله انجمن پشتیبانی فنی انفورماتیک کشور اعطا میگردد . این کارت بعد از 5 سال نیز قابلیت تمدید را دارد.

بعد از سپری نمودن دور تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی ، انستیتو کلیه طعات و تجهیزات مورد نیاز دانش آموختگان را برای آنها تاین خواهد نمود. (بدلیل واردات مستقیم انستیتو ایزایران تجهیزات زیر قیمت تجاری ارائه می گردد)

به کلیه دانش آموختگان دوره تعمیرات تخصصی سخت افزاری انستیتو ایزایران به صورت رایگان پکیج های آموزشی کمک آموزشی اهدا میگردد.

اگر دانش آموختگان از شهرستان در دوره های تعمیراتی سخت افزاری تعمیرات الکترونیک کاربردی شرکت میکندد میتواند با هماهنگی و هزینه کم و امکانات مناسب اقدام به تهیه خوابگاه نمایند.(ویژه هنرجویان شهرستان)  

هر کدام از دانشجویان میتوانند در هنگام ثبت نام در دوره تعمیراتی خود اقدام به مدیریت زمانبندی دوره با توجه به درخواست خود نمایند.

برگزاری دوره بصورت 1-تمام روز های هفته (عادی) 2-فقط پنج شنبه ها 3- روز های تعطیل 4- دوره های فشرده در یک هفته

در صورتی که داشنجویان علاوه بر دوره آموزش تعمیراتی تخصصی الکترونیک کاربردی در دیگر دوره های ما نیز ثبت نام نمایند از تخفیف ویژه در ثبت نام همزمان دیگر دوره های آموزشی انستیتو ایزایران برخوردار خواهند شد.

ارائه مدارک معتبر از شرکت Seamark ZM و HERO Research Core (بر اساس درخواست دانشجو)

برخی از لینک های مفید دوره تعمیرات تخصصی دوره الکترونیک کاربردی

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی

آموزشگاه دوره تعمیرات الکترونیک کاربردی آموزشگاه دوره تعمیر الکترونیک کاربردی

ویژگی دوره آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی

دوره آموزش تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی

آموزش تعمیرات تخصصی الکترونیک کاربردی

قیمت دوره آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی

آموزش تعمیرات الکترونیک کاربردی در تهران

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات لپ تاپ

 

03