ویژگی آموزشگاه تعمیرات موبایل و تبلت ایزایران

ویژگی آموزشگاه تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت

انستیتو ایزایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزشی سخت افزاری در ایران است که این محتوا درباره ویژگی های شرکت در دوره آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت برای ما دانشجویان گرامی توضیح خواهد داد شما با شرکت در این دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت علاوه بر بهره مندی از مشاوره رایگان اساتید دوره موبایل و تبلت از امکانات رفاهی این مجموعه نیز برخوردار خواهید شد.

قابل ذکر است که پس از این که شما دوره تخصصی موبایل و تبلت  را در تهران سپری کردید انستیتو ایزایران شما را در کار تعمیراتی چه از نظر فنی و چه ازنظر تجهیزات سخت افزاری تنها نخواهد گذاشت و همواره در کنار شما خواهد بود.

 قیمت آموزش تعمیر موبایل | قیمت آموزش تعمیرات موبایل | قیمت دوره آموزش موبایل

ویژگی شرکت در دوره تعمیرات موبایل و تبلت و امکانات انستیتو ایزایران


با هر سطحی از توانایی و اطلاعاتی که باشید میتوانید در دوره تعمیراتی تخصصی موبایل و تبلت شرکت نمایید.

دانشجویان در مدت زمان دوره محدود نخواهند بود (زمان دوره = دانشجو کلیه سیلابس های تعیین شده را فراگیری نموده و در آزمون های عملی موفق گردد)

انستیتو ایزایران تنها مرکز آموزشی سخت افزاری و شبکه و IT و تعمیرات در تهران است که دارای 16 کارگاه آموزشی مجهز در کشور دارد.

انستیتو ایزایران در بخش موبایل و تبلت تنها مرکز سخت افزاری و تعمیراتی در کشور است که دارای 5 مدرک و گواهینامه بین المللی است

کلیه دانشجویان زیر نظر برجسته ترین اساتید و تعمیرکاران خبره کشور تعمیرای موبایل و تبلت خود را سپری خواهند نمود.

بعد از سپری نمودن دوره تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت خود در تهران به کلیه دانشجویان و دانش آموختگان مدرگ معتبر تخصصی پایان دوره اعطا میگردد.

به کلیه دانشجویان دوره تعمیرات موبایل و تبلتکارت طلایی پشتیبانی پنج ساله انجمن پشتیبانی فنی انفورماتیک کشور اعطا میگردد . این کارت بعد از 5 سال نیز قابلیت تمدید را دارد.

بعد از سپری نمودن دور تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت ، انستیتو کلیه طعات و تجهیزات مورد نیاز دانش آموختگان را برای آنها تاین خواهد نمود. (بدلیل واردات مستقیم انستیتو ایزایران تجهیزات زیر قیمت تجاری ارائه می گردد)

به کلیه دانش آموختگان دوره تعمیرات تخصصی سخت افزاری انستیتو ایزایران به صورت رایگان پکیج های آموزشی کمک آموزشی اهدا میگردد.

اگر دانش آموختگان از شهرستان در دوره های تعمیراتی سخت افزاری تعمیرات موبایل و تبلت شرکت میکندد میتواند با هماهنگی و هزینه کم و امکانات مناسب اقدام به تهیه خوابگاه نمایند.(ویژه هنرجویان شهرستان)  

هر کدام از دانشجویان میتوانند در هنگام ثبت نام در دوره تعمیراتی خود اقدام به مدیریت زمانبندی دوره با توجه به درخواست خود نمایند.

برگزاری دوره بصورت 1-تمام روز های هفته (عادی) 2-فقط پنج شنبه ها 3- روز های تعطیل 4- دوره های فشرده در یک هفته

در صورتی که داشنجویان علاوه بر دوره آموزش تعمیراتی تخصصی موبایل و تبلت در دیگر دوره های ما نیز ثبت نام نمایند از تخفیف ویژه در ثبت نام همزمان دیگر دوره های آموزشی انستیتو ایزایران برخوردار خواهند شد.

ارائه مدارک معتبر از شرکت Seamark ZM و HERO Research Core (بر اساس درخواست دانشجو)

برخی از لینک های مفید دوره تعمیرات تخصصی دوره موبایل و تبلت

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

ویژگی دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

دوره آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت

آموزش تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت

قیمت دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در تهران

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات لپ تاپ

 

30خرد