تماس تلفنی با مشاور
کلیک کنید

ویژگی آموزشگاه تعمیرات تلویزیون و مانیتور ایزایران

ویژگی آموزشگاه تعمیرات تلویزیون و مانیتور ایزایران

در بخش زیر به برخی از دوره هایی که انستیتوایز ایران در تهران برگزار مینماید میپردازیم. توضیحات ، قیمت و ویژگی های هر کدام از دوره ها را میتوانید در بخش های مختلف دپارتمان ایزایران دنبال نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال در هر بخش کارشناسان تخصصی ایزایران شما را یاری خواهند رساند.

ویژگی آموزشگاه تعمیرات تخصصی مانیتور و تلویزیون

انستیتو ایزایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزشی سخت افزاری در ایران در این محتوا درباره ویژگی های شرکت در دوره آموزش تعمیرات تخصصی تلویزیون و مانیتور برای شما دانشجویان گرامی توضیح خواهد داد شما با شرکت در این دوره تخصصی آموزش تعمیرات تلویزیون TV و مانیتور  علاوه بر بهره مندی از مشاوره رایگان اساتید دوره تلویزیون و مانیتور از امکانات رفاهی این مجموعه نیز برخوردار خواهید شد.

قابل ذکر است که پس از این که دوره تخصصی تلویزیون و مانیتور شما در تهران سپری گردید انستیتو ایزایران ما را در کار تعمیراتی نیز چه از نظر فنی و چه از تجهیزات سخت افزاری تنها نخواهد گذاشت و همواره در کنار شما خواهد بود.

ویژگی شرکت در دوره تعمیرات تلویزیون TV و مانیتور و امکانات انستیتو ایزایران

  آموزشگاه دوره تعمیرات مانیتور و تلویزیون


با هر سطحی از توانایی و اطلاعاتی که باشید میتوانید در دوره تعمیراتی تخصصی تلویزیون TV و مانیتور شرکت نمایید.

طول دوره نامحدود تا زمان یادگیری دانشجو (زمان دوره = دانشجو کلیه سیلابس های تعیین شده را فراگیری نموده وفراگیری خودرا تایید نماید و  در آزمون های عملی موفق گردد).

انستیتو ایزایران تنها مرکز آموزشی سخت افزاری و شبکه و IT و تعمیرات در تهران است که دارای 16 کارگاه آموزشی مجهز در کشور دارد.

انستیتو ایزایران در بخش تلویزیون و مانیتور تنها مرکز سخت افزاری و تعمیراتی در کشور است که دارای 5 مدرک و گواهینامه بین المللی است

کلیه دانشجویان زیر نظر برجسته ترین اساتید و تعمیرکاران خبره کشور تعمیرای تلویزیون TV و مانیتور خود را سپری خواهند نمود.

بعد از سپری نمودن دوره تعمیرات تخصصی تلویزیون TV و مانیتور خود در تهران به کلیه دانشجویان و دانش آموختگان مدرگ معتبر تخصصی پایان دوره اعطا میگردد.

به کلیه دانشجویان دوره تعمیرات تلویزیون و مانیتورکارت طلایی پشتیبانی یک ساله انجمن پشتیبانی فنی انفورماتیک کشور اعطا میگردد . این کارت بعد از 1 سال نیز قابلیت تمدید را دارد.

بعد از سپری نمودن دور تعمیرات تخصصی تلویزیون TV و مانیتور ، انستیتو کلیه طعات و تجهیزات مورد نیاز دانش آموختگان را برای آنها تاین خواهد نمود. (بدلیل واردات مستقیم انستیتو ایزایران تجهیزات زیر قیمت تجاری ارائه می گردد)

به کلیه دانش آموختگان دوره تعمیرات تخصصی سخت افزاری انستیتو ایزایران به صورت رایگان پکیج های آموزشی کمک آموزشی اهدا میگردد.

اگر دانش آموختگان از شهرستان در دوره های تعمیراتی سخت افزاری تعمیرات تلویزیون و مانیتور شرکت میکنند میتواند با هماهنگی و هزینه کم و امکانات مناسب اقدام به تهیه خوابگاه نمایند.(ویژه هنرجویان شهرستان)  

هر کدام از دانشجویان میتوانند در هنگام ثبت نام در دوره تعمیراتی خود اقدام به مدیریت زمانبندی دوره با توجه به درخواست خود نمایند.

برگزاری دوره بصورت 1-تمام روز های هفته (عادی) 2-فقط پنج شنبه ها 3- روز های تعطیل 4- دوره های فشرده در یک هفته

در صورتی که داشنجویان علاوه بر دوره آموزش تعمیراتی تخصصی تلویزیون و مانیتور در دیگر دوره های ما نیز ثبت نام نمایند از تخفیف ویژه در ثبت نام همزمان دیگر دوره های آموزشی انستیتو ایزایران برخوردار خواهند شد.

ارائه مدارک معتبر از شرکت Seamark ZM و HERO Research Core (بر اساس درخواست دانشجو).

 انستیتو ایزایران

(زیر نظر وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح)

نمایندگی تهران - میدان انقلاب اسلامی (کد نمایندگی94456124)

 

جهت مشاوره رایگان با شماره

021 6656 6062

 

جهت مشاوره فوری نام خود را به شماره زیر ارسال نمائید

0902 222 9009

 

تماس بگیرید یا نام شماره خود را به آی دی تلگرام زیر ارسال کنید ومنتظر تماس کارشناسان ما باشید

 

  مشاوره رایگان

 

نمونه گواهینامه های اهدایی (در صورت درخواست دانشجو)

 

برخی از لینک های مفید دوره تعمیرات تخصصی دوره تلویزیون TV و مانیتور

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات تلویزیون و مانیتور

ویژگی دوره آموزش تعمیرات تلویزیون و مانیتور

دوره آموزش تعمیرات تخصصی تلویزیون و مانیتور

آموزش تعمیرات تخصصی تلویزیون و مانیتور

قیمت دوره آموزش تعمیرات تلویزیون و مانیتور

آموزش تعمیرات تلویزیون و مانیتور در تهران

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات لپ تاپ

 

30خرد

لیست دوره های پیشنهادی

لیست دوره های پیشنهادی آموزش مجازی