تماس تلفنی با مشاور
کلیک کنید

آموزش تعمیرات و ارتقا قطعات لپ تاپ

آموزش تعمیرات و ارتقا قطعات لپ تاپ

در بخش زیر به برخی از دوره هایی که انستیتوایز ایران در تهران برگزار مینماید میپردازیم. توضیحات ، قیمت و ویژگی های هر کدام از دوره ها را میتوانید در بخش های مختلف دپارتمان ایزایران دنبال نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال در هر بخش کارشناسان تخصصی ایزایران شما را یاری خواهند رساند.

آموزش تعمیرات و ارتقا قطعات لپ تاپ

در واقع تعمیرات قطعات لپ تاپ کار بسیار سخت و پیچیده می باشد و به راحتی تغییر قطعات در کامپیوتر های خانگی نیست اما شدنی هست بهر حال مشکلات فراوانی برای قطعات لپ تاپ رخ می دهد که باید حتما این قطعات تعمیرات گردد که معمولا در اثر ضربه یا داغ شدن بیش از حد لپ تاپ رخ می دهد و یا حتی جهت ارتقا قطعات لپ تاپ رو تغییر میدهند به عنوان مثال تغییر هارد های مکانیکی و قدیمی به هارد های جدید ssd و یا حتی اضافه کردن ram به لپ تاپ اما تغییر cpu در لپ تاپ و همچنین کارت گرافیک  gpu امکان پذیر است اما مدل لپ تاپ بسیار مهم می باشد که ایا شما امکان تغییر این قطعات رو دارید یا نه باید حتما تحقیق کنید ما در این مقاله به شما کمک میکنیم که چگونه قطعات لپ تاپ رو تعمیرات کنید.

آموزش تعمیرات و ارتقا RAM در لپ تاپ

قبل از این که لپ تاپ رو باز کنید حتما درباره مدل لپ تاپ خود تحقیق کنید آیا ارتقای که میخواهید انجام بدید از لحاظ سخت افزاری امکان پذیر است یا خیر سپس لپ تاپ را بازکنید. شاید به این فکر کنید که یه کارشناس برای شما تست کنه اما ما بهتون کمک میکنیم که شما خودتمان مثل یه کارشناس فنی این کار رو انجام دهید. شرکت در دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ در آموزشگاه انستیتو ایزایران که جز بهترین آموزشگاه از لحاظ تعمیرات لپ تاپ و موبایل می باشد. باید لپ تاپ رو بررسی کنید اگر اسلات خالی داشتین امکان ارتقا RAM به آن می باشد در غیر این صورت شما نمیتوانید به تعداد ram ها اضافه کنید.

آموزش تعمیرات و ارتقا هارد HARD در لپ تاپ

لپ تاپ های که مدل قدیمی تری دارند دارای هارد های مکانیکی و کند می باشند در مقایسه با هارد های ssd که در لپ تاپ های جدید به کار می رود فقط مسئله که اهمیت زیاد دارد این می باشد که ایا شما تسلط کامل برای بازکردن لپ تاپ و تعمیرات و ارتقا این قطعات (هارد hard)  لپ تاپ را دارید یا خیر در ادامه مقاله ما شما رو راهنمایی میکنیم که بهترین راه ممکن چه می باشد.

آموزش تعمیرات و ارتقا قطعات لپ تاپ در انستیتو ایزایران

آموزشگاه انستیتو ایزایران جز یکی از بهترین آموزشگاه های کشور در زمینه تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ و موبایل فعالیت میکند دوره های : آموزش تعمیرات لپ تاپ و همچنین آموزش تعمیرات موبایل جز حرفه تخصصی آموزشگاه انستیتو ایز ایران می باشد شما با شرکت در دوره های تعمیرات لپ تاپ می توانید به راحتی در زمینه ارتقا و تعمیرات قطعات لپ تاپ تسلط داشته باشید و کار کنید وارد بازکار این حرفه بشوید که بسیار هم سود آوری برای شما به عنوان یک کارشناس فنی بعد از اتمام دوره معرفی می شوید.

آموزش تعمیرات و ارتقا قطعات لپ تاپ

آموزش تعمیرات و ارتقا قطعات لپ تاپ

دوره آموزش تعمیرات و ارتقا قعطات لپ تاپ در آموزشگاه انستیتو ایزایران برگزار میگردد

کدام مدل های لپ تاپ در آموزشگاه انستیتو ایزایران آموزش داده می شود ؟

تمامی برند های که در حال حاضر لپ تاپ تولید میکنن جز آموزش قرار میگیرد به شرح زیر :

 1. آموزش تعمیرات و ارتقا لپ تاپ مدل اچ پی HP
 2. آموزش تعمیرات و ارتقا لپ تاپ مدل لنوو lenovo
 3. آموزش تعمیرات و ارتقا لپ تاپ مدل دل dell
 4. آموزش تعمیرات و ارتقا لپ تاپ مدل ایسر acer
 5. آموزش تعمیرات و ارتقا لپ تاپ مدل اپل apple
 6. آموزش تعمیرات و ارتقا لپ تاپ مدل ایسوز asus
 7. آموزش تعمیرات و ارتقا لپ تاپ مدل ام اس آی msi
 8. آموزش تعمیرات و ارتقا لپ تاپ مدل وایو vaio
 9. آموزش تعمیرات و ارتقا لپ تاپ مدل مایکروسافت microsoft
 10. آموزش تعمیرات و ارتقا لپ تاپ مدل سونی sony

  شما بر روی تمامی این برند های لپ تاپ بعد از اتمام دوره اموزش تعویض و ارتقا قطعات لپ تاپ در آموزشگاه انستیتو ایزایران مسلط خواهید شد. تمامی مسائل فنی سخت افزاری این برند ها آموزش داده خواهد شد.

قیمت دوره آموزش تعمیرات و ارتقا قطعات لپ تاپ

بهترین قیمت در بین تمامی آموزشگاه های تعمیراتی در کشور را آموزشگاه انستیتو ایزایران دارد بهمراه یک کادر مجرب حرفه ای اساتید بنام کشور و همچنین امکان اسکان برای تمامی دانشجویان شهرستانی که قصد حضور در دوره آموزش تعمیرات و ارتقا قطعات لپ تاپ را دارند. قیمت دوره آموز تعمیرات و ارتقا لپ تاپ با توجه به این که بهترین امکانات در یک آموزشگاه کاملا حرفه ای بسیار مناسب می باشد شما میتوانید جهت استعلام قیمت و زمان شروع دوره ها به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

 آموزش تعمیرات و ارتقا قطعات لپ تاپ

آموزش تعمیرات و ارتقا قطعات لپ تاپ

 

دیگر دوره های ویژه انستیتو ایزایران  :

آموزش تعمیر لپ تاپ

آموزش دوره تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو

آموزش دوره تعمیرات لپ تاپ ام اس آی

آموزش تعمیر موبایل

 

01

لیست دوره های پیشنهادی

لیست دوره های پیشنهادی آموزش مجازی