تماس تلفنی با مشاور
کلیک کنید
دوره آموزش تعمیرات تخصصی مانیتور و تلویزیون ایزایران

در بخش زیر به برخی از دوره هایی که انستیتوایز ایران در تهران برگزار مینماید میپردازیم. توضیحات ، قیمت و ویژگی های هر کدام از دوره ها را میتوانید در بخش های مختلف دپارتمان ایزایران دنبال نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال در هر بخش کارشناسان تخصصی ایزایران شما را یاری خواهند رساند.

دوره آموزش تعمیرات تخصصی مانیتور و تلویزیون Monitor - TV Repair ایزایران

انستیتو ایزایران به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزشی مانیتور و تلویزیون در ایران قادر است تا با پرورش نیروی های متخصص در بخش مانیتور و تلویزیون به کارآفرینی این افراد کمک نماید.جهت اطلاع از امکانات و هزینه دوره ها میتوانید مطلب زیر را تا انتها مطالعه نمایید.

 قیمت دوره آموزش تعمیرات مانیتور و تلویزیون

ویژگی آموزشگاه تعمیر مانیتور و تلویزیون Monitor - TV انستیتوایزایران چیست ؟

آموزشگاه تخصصی انتستیتوایزایران امکانات ویژه ای را برای دانشجویان تعمیرات مانیتور و تلویزیون در نظر میگیرد که برخی از این ویژگی ها میپردازیم:


انستیتو ایزایران تنها دپارتمان تخصص آموزش سخت افزار ، شبکه ، تعمیرات ، و آی تی در کشور ایران است که دارای 5 گواهینامه رسمی بین المللی است .


در انتهای دوره آموزش تخصصی تعمیرات مانیتور و تلویزیون به دانشجویان گواهینامه معتبر در سطح فوق تخصصی اعطا میگردد.

به کلیه دانشجویان مانیتور و تلویزیون کارت طلایی پشتیبانی پنج ساله انجمن تخصصی پشتیبانی فنی انفورماتیک کشور اعطا میگردد. ( این کارت طلایی در انستیتو ایزایران قابلیت تمدید )

اهدا پکیچ کمک آموزشی بصورت رایگان به دانش آموختگان


به کلیه دانشجویان مانیتور و تلویزیون به صورت رایگان پکیج های کمک آموزشی داده خواهد شد.


افرادی که در شهرستان هستند و قصد دارند که در انستیتو ایزایران در تهران دوره تخصصی مانیتور و تلویزیون خود را سپری نمایند با امکانات مناسب و هزینه بسیار کم و با هماهنگی انستیتو ایزایران خوابگاه معرفی میگردد این آپشن به دانشجویان شهرستان اعطا میگردد

جهت اطلاع دقیق از امکانات و ویژگی های دوره مانیتور و تلویزیون بر روی ویژگی 30خرد