فرم درخواست مشاوره رایگان:

درباره ایزایران

انستیتو ایزایران، وابسته به شرکت ایزایران است که در سال ۱۳۵۱ تاسیس گردید. این مؤسسه را می توان اولین موسسه آموزش تخصصی، کاربردی در علوم کامپیوتری دانست که با همکاری زبده ترین متخصصان کشور و با همکاری مؤسسات خارجی شروع به فعالیت نموده است. همچنین این موسسه  تحت نظر وزارت دفاع تمام فعالیت های خود را ادامه می دهد.

انستیتو ایزایران همواره در تلاش است تا با همکاری و ارتباطات علمی و کارشناسی با برجسته ترین محافل علمی و حرفه ای در زمینه دانش انفورماتیک، گامی نو در جهت افزایش سطح کیفیت فعالیت های خود بردارد تا بتواند با انتقال تجارب خود به سایر هموطنان عزیز کشورمان باعث افزایش سطح علمی این مرز و بوم شود.

 زمینه های فعالیت های این موسسه عبارت است از: آموزش الکترونیکی (مجازی)، آموزش انفورماتیک، زبان انگلیسی، مدیریت، آموزش مبتنی بر کامپیوتر، انتشارات، اینترنت و شبکه.

انستیتو ایزایران با چشم انداز تربیت متخصصین برجسته در زمینه انفورماتیک از میان فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر کشور موفق به تربیت دهها سیستم آنالیست در سطح عالی شده است. گفتنی است که سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، انستیتو ایزایران و شبکه نمایندگی های وابسته را در سال ۸۱ اعتبار مدرک انستیتو ایزایران را در جهت ارتقا رسمی کارکنان دولت رسما تایید نموده است.