ویژگی های دوره شما (جهت دسترسی سریع کلیک  نمایید. )

پشتیبانی 6یعدی
پشتیبانی ۶بعدی
دکمه گواهینامه ها
گواهینامه های معتبر
امکانات رفاهی
امکانات رفاهی و خوابگاه
دکمه سرفصل ها
سر فصل های کاربردی
دکمه مسیر آموزشی
راه اندازی اشتغال شما
سوالات متداول
پاسخگوی پرسش های شما

آموزش تعمیرات NO POWER بالا نیامدن گوشی موبایل | آموزش تعمیر موبایل

یکی از معضلاتی که تعمیرکاران و یا افراد عادی با آن در گوشی های هوشمند برخورد مینمایند گوشی خاموش یا ایراد no power موبایل است که سعی بر آن داریم که ابتدا معضلات و سوالات افراد که برای آنها پیش می آید را مطرح نماییم و در ادامه راهکار آن را برای شما شرح دهیم :

  • روش رفع مشکل بالا نیامدن و ریستارت شدن پشت سرهم گوشی و تبلت اندروید
  • مشکل روشن نشدن گوشی های هوشمند و تبلت ها
  • حل مشکل بوت نشدن ، ریستارت های متوالی و بالا نیامدن گوشی و تبلت اندروید
  • بعد از بوت های ناموفق  گوشی چه کنیم ؟
  • روش های رایج ریکاوری اندروید کدامند ؟
  • علت بالا نیامدن گوشی موبایل اندرویدی و اپل چیست ؟

عمده کاربران بعد از بالا نیامدن گوشی ، با دو مشکل اساسی رو به رو هستند :

۱- کاربر موبایل خود را به ویندوز متصل می کند و متاسفانه ویندوز قادر به تشخیص درایور های اندروید یا Android Debug Bridge (ADB) نیست.
۲- کاربر از مشکل آپدیت ناقص Over-the-Air (OTA) رنج می برد که عامل بوت شدن متوالی و ریستارت شدن پی در پی گوشی می شود.
بوت شدن گوشی به صورت غیر عادی ، بوت لوپ نام دارد که دلایل مختلفی دارد. همچنین در این موارد بهتر است حتما کابل USB شارژر چک شود و از سلامت آن اطمینان یافت.

موارد زیر نیز میتوانید در بخش روشن نشدن گوشی موبایل موثر باشد که به شرح ذیل است :

خودتان پورت ‌یواس‌بی را تعمیر کرده باشید
پاک‌سازی گردغبار از سطح بورد موبایل
تعویض کابل نیز میتواند موثر باشد
تشخیص خرابی آداپتور با ابزار و دستگاه
تعویض باتری در مدت زمان کوتاه
شارژ از منبع غیر مناسب
به روز رسانی یا به عقب برگشتن (roll back)
مدیریت عملکرد اپلیکیشن‌ها
کالیبره (calibrate) کردن باتری

اگر خود شما نیز نتوانستید گوشی خود را تعمیر کنید میتوانید با سپری کردن دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل در انستیتو ایزایران هم این مشکل no power و گوشی خاموش را برطرف نمایید

با سپری کردن دوره آموزش تعمیرات موبایل ایزایران به فردی خبره در تعمیرات تبدیل گردید و کسب و کار تعمیراتی خود را راه اندازی نمایید.

چرا ایزایران

انستیتو ایزایران به عنوان یکی از برترین و استانداردترین آموزشگاه های ایران در زمینه انجام امور آموزشی در حوزه آی تی و هم چنین انتخاب به عنوان برترین آموزشگاه از دید شورای عالی انفورماتیک کشور اقدام به برگزاری دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در شهر تهران با هزینه مناسب و با بالاترین کیفیت آموزشی تعمیرات موبایل در شهر تهران می نماید. اگر موافق باشید برویم سراغ چرایی انتخاب ایزایران 🙂 آموزشگاه ما با توجه به سابقه و استاندارد های آموزشی تدوین شده در مجموعه ، با انتخاب برترین تعمیرکاران و متخصصان کشور جهت تدریس دوره های آموزشی خود و استفاده از تجربیات این عزیزان جهت تدوین استانداردهای آموزشی و طراحی و پیاده سازی سرفصل های اصولی ، تخصصی و کاربردی جهت کاربردی تر برگزار شدن دوره برای هنرجویان اقدام به برگزاری این دوره در شهر تهران می نماید.
همچنین برای دوستان و هنرجویان شهرستانی امکانات رفاهی خاصی در نظر گرفته شده است. این عزیزان می توانند در طول گذراندن دوره مورد نظر خود از این امکانات به صورت کامل استفاده کنند و نگرانی در این زمینه نداشته باشند. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با خدمات آموزشی ما با شماره ۶۶۵۶۶۶۱۰-۰۲۱ تماس حاصل نمائید.

بازار کار دوره شما

این روزها هر شخصی را که شما تصور کنید حداقل یک تلفن همراه دارد و تقریبا در طول ۲۴ ساعت شبانه روز این ابزار کاربردی که امروزه تبدیل به روزمرگی شده را با خود همراه دارد از این رو وجود انبوه این محصول قطعا باعث وجود بازار کارگسترده پیشروی عزیزانی که در تمامی مشاغلی که مربوط به موبایل است را شامل می شود ، هم چنین با توجه به قیمت دلار و نوسانات شدید این ارز و هم چنین وارداتی بودن این محصول و هزینه تعمیرات نسبت به خرید محصول جدید قطعا سپردن موبایل به تعمیرکار جهت انجام امور تعمیراتی بسیار بصرفه تر از خریدن گوشی به همان مدل است ، از این رو قطعا بازار کار پیشروی عزیزانی که دوره تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت را می گذرانند بسیار وسیع و بی انتها می باشد..

نظرات

guest
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها