ویژگی های دوره شما (جهت دسترسی سریع کلیک  نمایید. )

پشتیبانی 6یعدی
پشتیبانی ۶بعدی
دکمه گواهینامه ها
گواهینامه های معتبر
امکانات رفاهی
امکانات رفاهی و خوابگاه
دکمه سرفصل ها
سر فصل های کاربردی
دکمه مسیر آموزشی
راه اندازی اشتغال شما
سوالات متداول
پاسخگوی پرسش های شما

آموزش تعمیرات عدم شناسایی سیم کارت no sim موبایل انستیتو ایزایران

آیا میدانید انستیتو ایزایران – کد نمایندگی ۹۴۴۵۶۱۳۴ تخصصی ترین مرکز آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات لپ تاپ در ایران است ؟

یکی از مشکلاتی که افراد با موبایل های هوشمند خود دارد این است بعد از مدتی گوشی های آنها دچار مشکل سیم کارت میشود و گوشی انها سیم کارت آنها را شناسایی نمی نماید . اگر شما از آن دسته افرادی هستید که برای تعمیرات موبایل و تبلت خود نیازمند به دوره آموزش تخصصی موبایل و تبلت هستید میتوانید در دوره اموزش تعمیرات موبایل انتستیو ایزایران مراجعه نمایید.

برخی از سوالاتی که برای کاربران در بخش سیم کارت پیش می آید به شرح ذیل است :

 • تعمیر گوشی همراه که از سیم کارت پشتیبانی نمی کند چیست ؟
 • علت عدم شناسایی سیم کارت در گوشی و تبلت چیست ؟
 • راه حل شناسایی سیم کارت گوشی همراه چیست؟
 • چرا گوشی من سیم کارت را شناسایی نمی کند ؟
 • علت عدم شناسایی سیم کارت در اندروید چیست ؟
 • علت عدم شناسایی سیم کارد در تبلت چیست ؟
 • علت عدم شناسایی مینی سیم کارت در آیفون چیست ؟
 • علت عدم شناسایی سیم کارت در موبایل

برای حل مشکلات عدم شناسایی سیم کارت در گوشی های هوشمند میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

دلیل اول : ممکن است نشناختن سیم کارت به دلیل بد جا زدن سیم کارت و یا معیوب بودن سیم کارت باشد .
دلیل دوم : پانج کردن سیم کارت
دلیل سوم : مشکل سخت افزاری اسلات سیم کارت .
دلیل چهارم : فلش زدن یا تعویض رام .
دلیل پنجم : تنظیم نشدن خودکار شبکه .
دلیل ششم : رجیستر نشدن قانونی سیم کارت .

توجه داشته باشید که در ابتدا به ارور روی گوشی موبایل خود باید توجه نمایید.

ابتدا به اروری که روی صفحه نمایش ظاهرمی شود ، توجه کنید . در صورتی‌که ، با ارورهایی نظیر Insert SIM SIM not ready, , SIM error و …. مواجه شدید ، سعی کنید مراحل ذیل را مطالعه و انجام دهید .

 • ابتدا گوشی موبایل خود را خاموش کنید .
 • سیم‌کارت خود را از اسلات مربوط به آن خارج و مجددا وارد نمایید.
 • چنانچه مشکل همچنان پابرجا بود، سیم کارت دیگری را برروی گوشی خود امتحان کنید.
 • اگر گوشی شما دو سیم‌کارته است، سیم‌کارت فعلی خود را برروی اسلات دیگر قرار داده و نتیجه را مجددا بررسی نمایید.

شناسایی نشدن  سیم‌کارت پس از نصب رام:

از مهم‌ترین مشکلاتی که پس از نصب رام ممکن است اتفاق بیفتد ، عدم شناسایی سیم‌کارت است .  معمولا این مشکل ، زمانی  رخ می‌دهد که شما یک رام با بیس‌باند متفاوت از بیس‌باند فعلی دستگاه خود را فلش زده باشید. برای رفع این مشکل  باید فایل ضمیمه‌ای که سازنده کاستوم‌رام برای رفع مشکل ارتباطی می‌گذارد را برروی گوشی خود فلش زده شود . اگر سازنده ، چنین فایلی را همراه با رام خود ارائه نکرده است، می توانیم  از سایت سازنده ی دیوایس خود، استوک‌ رام متناسب با گوشی خود را دریافت نموده و سپس فلش بزنیم .

شما نیز میتوانید به یک متخصص آموزش تعمیرات موبایل تبدیل گردید.

با سپری کردنه دوره فوق تخصصی آموزش تعمیرات موبایل به یک متخصص تعمیرات موبایل در شهر خود تبدیل خواهید شد و از مشاور همیشگی انستیتو ایزایران برخوردار خواهید شد.

کلیه افرادی که در شهر های شیراز ، اصفهان ، استان خوزستان ( اهواز ) استان خراسان رضوی ( مشهد ) آذربایان شرقی ( تبریز ) تهران و کرج هستند میتوانند با سپری کردن دوره آموزش فوق تخصصی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت خود در انستیتو ایزایران علاوه بر تعمیرات مشکل عدم ساپورت و پشتیبانی گوشی از سیم کارت به تعمیر دیگر موضوعات انواع برندهای گوشی بپردازند .

 ** با توجه به این که دوره های آموزشی تعمیرات موبایل و تبلت برای ساکنین شهرستان هابنا بر تغییر فصل و ها و آفرهای انستیتو ایزایران تغییر مینماید بنابراین با مراجعه به صفحه اصلی دوره آموزشی تعمیرات موبایل و تبلت از قیمت و سرفصل های این دوره آموزشی مطلع گردید.

چرا ایزایران

انستیتو ایزایران به عنوان یکی از برترین و استانداردترین آموزشگاه های ایران در زمینه انجام امور آموزشی در حوزه آی تی و هم چنین انتخاب به عنوان برترین آموزشگاه از دید شورای عالی انفورماتیک کشور اقدام به برگزاری دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت در شهر تهران با هزینه مناسب و با بالاترین کیفیت آموزشی تعمیرات موبایل در شهر تهران می نماید. اگر موافق باشید برویم سراغ چرایی انتخاب ایزایران 🙂 آموزشگاه ما با توجه به سابقه و استاندارد های آموزشی تدوین شده در مجموعه ، با انتخاب برترین تعمیرکاران و متخصصان کشور جهت تدریس دوره های آموزشی خود و استفاده از تجربیات این عزیزان جهت تدوین استانداردهای آموزشی و طراحی و پیاده سازی سرفصل های اصولی ، تخصصی و کاربردی جهت کاربردی تر برگزار شدن دوره برای هنرجویان اقدام به برگزاری این دوره در شهر تهران می نماید.
همچنین برای دوستان و هنرجویان شهرستانی امکانات رفاهی خاصی در نظر گرفته شده است. این عزیزان می توانند در طول گذراندن دوره مورد نظر خود از این امکانات به صورت کامل استفاده کنند و نگرانی در این زمینه نداشته باشند. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با خدمات آموزشی ما با شماره ۶۶۵۶۶۶۱۰-۰۲۱ تماس حاصل نمائید.

بازار کار دوره شما

این روزها هر شخصی را که شما تصور کنید حداقل یک تلفن همراه دارد و تقریبا در طول ۲۴ ساعت شبانه روز این ابزار کاربردی که امروزه تبدیل به روزمرگی شده را با خود همراه دارد از این رو وجود انبوه این محصول قطعا باعث وجود بازار کارگسترده پیشروی عزیزانی که در تمامی مشاغلی که مربوط به موبایل است را شامل می شود ، هم چنین با توجه به قیمت دلار و نوسانات شدید این ارز و هم چنین وارداتی بودن این محصول و هزینه تعمیرات نسبت به خرید محصول جدید قطعا سپردن موبایل به تعمیرکار جهت انجام امور تعمیراتی بسیار بصرفه تر از خریدن گوشی به همان مدل است ، از این رو قطعا بازار کار پیشروی عزیزانی که دوره تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت را می گذرانند بسیار وسیع و بی انتها می باشد..

نظرات

guest
Inline Feedbacks
مشاهده همه دیدگاه ها